Log In

signup-top.png

Select Your Language
signup-bot.png

signup-top.png

Newsletter Sign Up
Name
Email
signup-bot.png

Öğretmenler
OzdenOke

Özden Öke

Country: Turkey
City: Istanbul
Time Zone: (GMT +3:00) Baghdad, Riyadh, Moscow, St. Petersburg
Skype: ozden.oke
Email: ozden_oke@yahoo.com
Authorised to teach: Level 1-2-3-4-5-6, Seraf ile Güneş sisteminde Yolculuk, İleri İyileştirme, Füzyon

 

Gördüğüm, duyduğum ve hissettiğim dünyanın aslında herşeyi kapsayan bir bütünün sadece küçük bir parçası olduğunu çok erken yaşlarda sezdim. Bu sezginin büyüsü ve bir bakıma rehberliği ile yaşamı keşfetmeye başladım. Türkiye'de doğdum, Almanya'da büyüdüm sonra tekrar Türkiye'ye döndüm. Bugün kültürlerin, dinlerin ve iktidarların başkenti Istanbul'da yaşıyorum, ama sürekli dünyayı dolaşmaya devam ediyorum. Hayatı mümkün olduğu kadar çeşitli şekillerde algılayabilmek ve deneyimlerimi paylaşmak bana büyük mutluluk veriyor.

İletişim teknolojileri altın çağını yaşıyor olmasına rağmen insanların giderek daha çok birbirlerinden koptuğunu, bireysellik olarak yüceltilenin aslında yalnızlığın ta kendisi olduğunu düşünüyorum. Seraphim Blueprint enerjileri ile tanıştığımda "bütün ile bir olma" duygusunun coşkusuyla doldum, dengelendim ve rahatladım. Seraphim Blueprint'in bu mucizesini mümkün olduğu kadar çok insanla paylaşmak için önce bu sistemi yeniden keşfeden Ruth Rendely'nin "Seraphim Blueprint: Melek, Enerji, Şifa" kitabını  Türkçe'ye çevirdim. Bu süreç içinde Seraphim Blueprint'in 6 basamağının eğitimini aldıktan sonra 1. basamak öğretmeni oldum.  Ardından enerjilerin ve Meleklerin rehberliği ile devam ettim ve Ruth Rendely'yi North Carolina'da, doğa içindeki evinde ziyaret etme ve ikinci, üçüncü, dördüncü basamak öğretmen eğitimlerini tamamlama şansını  yakaladım. 2014 Ağustos ayında Ruth Rendely bir dizi eğitim vermek için ilk defa Türkiye'yi ziyaret ettiğinde 5. ve 6. basamakların eğitmenlik yetkilerini de alarak bu eşsiz sistemi mümkün olduğunca çok kişiyle tanıştırmak niyetiyle çalışmaya başladım.

Bugün, Seraphim Blueprint şemsiyesi altındaki ek eğitimler olan, Seraf ile Güneş Sisteminde Yolculuk, İleri İyileştirme ve Füzyon eğitimlerini de veriyorum.

Hayatımızı kararlarımızla şekillendiriyoruz. Bu kararları verirken fiziksel, duygusal ve ruhsal durumumuz bizi önemli ölçüde etkiliyor. Seraphim Blueprint enerjileri bizi en sağlıklı ve en dengeli halimize ulaşmamız için destekliyor. Ruhumuzun sesini duymamızı sağlıyor. Hayatımızı en güzel haliyle yaşamamız için gerekli ortamları hazırlıyor.

Bu benzersiz yola adım atmak isterseniz ozden_oke@yahoo.com adresinden bana ulaşın.

Eğitim Tarihleri
Powered by Full Partner