Log In

signup-top.png

Select Your Language
signup-bot.png

signup-top.png

Newsletter Sign Up
Name
Email
signup-bot.png

Öğretmenler




Burcin Aras photo

Burçin Aras

Country: Turkey
City: Ankara
Time Zone: (GMT +3:00) Baghdad, Riyadh, Moscow, St. Petersburg
Skype: burcin.or
Email: burcin.or.aras@gmail.com
Website: facebook "Burçin ARAS . Meleklerden haber var."
Twitter: @melekkocu
Authorised to teach: Levels 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
    

"Öz"ümün varlığına uyanmam ve ışığa yönelen pervaneler misali arayışlarım, öğrenme ve keşfetme ateşim alevlendiğinden beri birçok enerjiye ve rehbere denk geldim. Hayat bana birçok zorluklar sunarak sınasa da; bilgide derinleştikçe merakım ve ilgim de arttı. Meleklerimi bu dönemlerde hissetmeye başladım. Meleklerime ve rehberlerime farkındalığımın uyanmasıyla, yeni fırsatlar ve eşzamanlılıklar girmeye başladı hayatıma.

Birçok enerjiye, birçok üstada ve öğretiye dokundum bu yolculukta...

Reiki, Gümüş Mor Alev, Altın Üçgen, Aura Uyumlamaları, Zümrüt Özü, Kundalini Yoga, Lightarian AngelLinks, doğal taşların bilgeliğini keşif yolculuğu, temel astrolojik yapının oluşturulması, Bruno Gröning öğretisi, İlahi Nur, Kaynak Dokunuşu ve Sevgi Dokunuşu gibi birçok "mihenk taşı" arayışlarımda bana temeller oluşturdu.

Bu süreçte Usui Reiki Shiki Ryoho Master Teacher ve Melek Bağlantılarını/Şifacılığını güçlendiren Lightarian AngelLinks Practioner/Teacher olmamla birlikte hayatan beklentim ve hatta "beklenti" kavramının bizzat kendisi bile değişmeye başladı yaşam döngümde.

Seraphim Blueprint ile tanışmam ise, "şifacı" benliğimin ması ve oluş amacımı keşfetme"min yolunda en önemli dönüm noktasıdır.

Bu kadim sistemin özel bir armağan olduğunun her bir basamak ml;recinde farkına varmak,Seraphim meleklerinin frekanslarına uyumlanmak eniden bu bilgeliğe uyanış sürecine dahil olmak şansına sahip olduğum için her gün şükranlarımı sunuyorum İlahi OL'ana...

Dünyanın uyanışı ve yeni bir boyuta evrilme sürecindeyiz . Bu bireysel uyanışın önem kazandığı, ancak kollektif bilinçle başarıya ulaşabilecek oldukça heyecan dolu bir süreç..

Ve Seraphim Blueprint bu süreçte; benim hayatımda karşılaştığım en hızlı ve etkin sonuçlar almamı sağlayan muhteşem bir spiritüel rehberlik ve gelişim aracı bizler için.

Tinsel gelişim yolumuzda bizlere cevap veren komple bir sistem Seraphim Blueprint.

İşte bu nedenle; " kalarının kendi uyanış sürecine destek olmak" adına, Seraphim Blueprint öğretmeni olmak konusunda tüm evren beni desteklerken, bir dakika bile tereddüt etmemem gerektiğini biliyordum..

Artık varoluş amacımı bilmenin heyecanı ve dinginliği ile, kaynaktan gelen tüm şifalara kanal olarak sürdürüyorum kendi ışığa olan yolculuğumu...

Yüce yaradanın narına koşan pervanalerden biriyim. Bana uzatılan fırsatların/ellerin f ındalığıyla kaynağa doğru yol alırken, benim uzattığım eli tutan herkesin de yolculuğunda ışık olmak amacım...

Tüm varoluşumla... ♥

Şifa ile... ♥

AŞKla... ♥

ve de öyle OLdu... ♥

♥ Işığa olan yolculuğunuzda r al, bedensel ve zihinsel dengenizi kurabilmek ve "kendi gücünüze uyanmak" arzusudaysanız, yükseliş sürecindeki evriminizde rehberlik ve Seraphim Blueprint yolculuğunuza başlamak için bana e-mail adresimden ya da 0 06) 992 13 53 numaralı cep telefonumdan ulaşabilirsiniz. ♥

Upcoming Classes

Güncel eğitim tarihlerim aşağıdadır.

NOT: TALEP GELDİĞİ VE MİNİMUM 5-7 KİŞİLİK GRUPLAR OLUŞTURULDUĞU TAKDİRDE HER ŞEHİRDE EĞİTİM ORGANİZASYONU YAPILMASI MÜMK& um NDÜR.

 

There are currently no classes listed.

Eğitim Tarihleri




Powered by Full Partner