Log In

signup-top.png

Select Your Language
signup-bot.png

signup-top.png

Newsletter Sign Up
Name
Email
signup-bot.png

Öğretmenler
Ayse Devrim

Ayse Devrim

Country: Turkey
City: Istanbul
Time Zone: (GMT +3:00) Baghdad, Riyadh, Moscow, St. Petersburg
Skype: ayse.devrim
Email: aysedevrim3@gmail.com
Authorised to teach: 1-6 Levels of Seraphim Blueprint Education Syste

  Ben Seraphim Blueprint Eğitim Sisteminin Türkiye'deki  ilk  öğretmenlerindenim.

Aslında emekli Fizik Öğretmeniyim.Spritüel bilgilere meraklı olmakla beraber bir enerji öğretmeni değilim.Bir şeye inanmam için bana isbatlanması gerekir.Serafim enerjileri ise kendilerini isbatlayan çok güçlü enerjiler.

   Ben seraphim Blueprint ile mucizevi bir şekilde tanıştım.Sonraları herkesin benimkine benzer hikayeleri olduğunu öğrendim.Bir terapi esnasında etrafımda Serafim diye dönen sarı bir girdap vizyonu gördüm.eve dönüp maillerimi açtığımda ise Alex Brandin'in bir merkezde Seraphim Blueprint Eğitimi vereceğini okudum.Hemen kayıt yaptırdım.Önce ilk 6 basamağı tamamladım.Kendim çok etkilendiğim ve yararlandığım için başkalarına da tanıtmak istedim.Alex'den 1. Basamak daha sonra da Ruth Rendely'den 2,3,4,5,6.Basamak öğretmenliklerini aldım.Yüzün üzerinde kişiyi bu harika sistemle tanıştırmak mutluluğunu tattım.Öğretmenler yetiştirdim.Son dört yılım yaşamımın en verimli yılları oldu belki de.  

      Bu sistem insanı kendi kendine uygulayabileceği, kendini ve başkalarını iyileştirebileceği, ruhsal güçlerini açığa çıkarabileceği bir sprituel yolculuğa çıkarıyor.Sağlıklı,mutlu huzur ve sevinç içinde geçen bir yaşama taşıyor.  

    Ben halen Alanya/Antalya'da yaşıyorumSeraphim Blueprint eğitimini kişilere özel veya grup çalışması olarak uyguluyorum.Antalya dışındaki öğrencilerime ise Skpe üzerinden ders veriyorum.                                                          .Bağlantı tlf.num: 0532 313 6758.                              e-mail( aysedevrim3@gmail.com )

Eğitim Tarihleri
Powered by Full Partner