Log In

signup-top.png

Select Your Language
signup-bot.png

signup-top.png

Newsletter Sign Up
Name
Email
signup-bot.png

Sorular

Q. Seraphim Blueprint nedir? 

Seraphim Blueprint, bir dizi enerjik uyumlamalardan oluşur. Bu enerjiler beden tarafından uyumlanır ve bir kısmı arka planda olmak üzere, iyileştirme özelliği ile etkendir, bazıları da kişisel olarak niyet edilmek suretiyle, tekrar aktive edilirler. Enerjiler, öğrencilere kolaylıkla kullanabilecekleri, basit ve rahat bir ortamda oluşan seminerler şeklinde verilmektedir. Enerjiler, birbiri üzerine yapılanan ve altı basamağı oluşturan, bir dizi enerjiyi içermekte ve sistem içinde ilerledikçe, bilinci sürekli geliştiren bir yapıdan oluşmaktadır.

Enerji çalışmalarında, genellikle herhangi bir şey hissetmediğim için, Seraphim Blueprint uyumlamalarını algılayabilecek miyim?

Enerjik uyumlamaları hissetmek veya algılamak, kişisel bir süreç olduğundan, her kişide değişkenlik gösterir. Herkes, Seraphim Blueprint enerjilerini, hemen hissetmeyebilir. Ancak, enerjilerin düzenli kullanılması halinde zamanla enerjilere hassasiyetin çoğaldığı bilinmektedir. Enerjinin bedeninizde etkin olması için, enerjiyi hissetmeniz veya algılamanız önemli değildir. Enerjileri güçlü olarak algılamasanız bile, Seraphim Blueprint öğretmenlerinin verdikleri enerjik uyumlamalar sayesinde, enerjilerin sizin için etkin olduklarına güvenebilirsiniz.

Bu sistem ile Reiki arasındaki fark nedir?

Sistemin I. Basamağındaki Serafim İyileştirmesi uyulmaması içeriğindeki bir takım iyileştirici frekans sayesinde kişi kendi iyileşmesinde, başkalarını eller üzerinde iyileştirmede doğrudan temas veya uzaktan iyileştirmede kullanabildiği yetenek kazanmakta ve Reiki ile olan benzerlik de burada son bulmakta.Seraphim Blueprint enerjileri niyet edilerek aktivasyonu sağlanabilinen, birden fazla çok güçlü iyileştirme özelliğine sahip frekanslardan oluşan ve keyifli, kolay ve ekonomik seminerler olarak sunulmakta. Bunun haricinde Seraphim Blueprint iyileştirici enerjilerinin aktivasyonu ve güçlenmesi için herhangi bir sembolün kullanılmasına gereksinim yoktur. Ayrıca Seraphim Blueprint’in altı basamağının içerdiği enerjik uyumlamalar ile sadece iyileştirme özelliğinin çok üstüne çıkmaktadır. Bu enerjiler, bilincin gelişmesi ve genişlemesi ile gerçekleştirme yeteneğinin gelişmesi ayrıca enerjik alanlarımızın dayanıklılığını arttırması ve sağlamlaştırmasıyla ayrıntılı ve kapsamlı bir bütünün frekansları olarak geliştirilmiştir. Blueprint’in bütünü de, kaynak ile birlikteliğe giden yolumuzda bizi yönlendirmektedir.

Seraf’ın bu enerjileri şimdi yayılmasının istemesinde özel bir nedeni var mı?

Seraf, günümüzde bu enerjileri kullanarak Dünyanın enerjik titreşimini arttırabileceğimizi ve gezegende yaşayan insanoğlunun bilinç gelişmesine katkıda bulunacağımızı ima etmekte. Hepimiz, hem bilinç düzeyinde hem de enerjik düzeyde, derin bir değişim sürecinin içinden geçmekteyiz. Seraphim Blueprint enerjisi ile ne kadar çok kişi tanışırsa, bu olumlu değişimi o denli destekleme durumunda oluruz.

Seraphim Blueprint’ten şahsen nasıl yararlanabilirim?

Seraphim Blueprint uyulmamaları, temelinde bedensel ve ruhsal iyileşmeyi hedefleyen, birbiri üzerine evrimsel bir sıralama ve yapılanma ile desteklemesi üzerine tasarlanmıştır. Sistemin ilk Basamağı olan “Serafim İyileştirmesi” uyulmamasını aldıktan sonra bile kandinizde ve ailenizdeki iyileşme, gerek duygusal uyum gerekse bedeninizdeki blokaj enerjilerden kurtulmanız neticesinde ileri derecede olacaktır. Seraphim Blueprint’in daha üst seviyedeki enerjilerin arka planda çalışması sayesinde kişisel gerçeklik bilincinizin gelişmesi ile Enerji Basamakları yükseldikçe bilincinizin yavaş yavaş değişime uğramasıyla kendinizi, mutlak varlığa daha fazla açabilme olanağı bulacaksınız. Başlangıçta bu süreç, farkındalık boyutunda gelişecek ancak zamanla aldığınız enerjiler çoğaldıkça ki bir çok kişinin deneyimlemesi de bu yönde olmuştur, düşünçeleriniz daha berraklaşacak ve kendinizle olan bütünleşmeyi daha hisseder olacaksınız.

Seraphim Blueprint enerjileri ile çalışmaya başlamadan önce herhangi bir enerji iyileştirme şeklini bilmek gereklimidir?

Hayır hiçbir şekilde gerek yoktur.
Powered by Full Partner