Log In

signup-top.png

Select Your Language
signup-bot.png

signup-top.png

Newsletter Sign Up
Name
Email
signup-bot.png

Kurucu hakkında

Ruth Rendely - Tokyo

Ruth Rendely, kırklı yaşlarında tipik orta yaş krizine girmişti. Bu durumuna, yıllardan beri uyguladığı meditasyonlar bile çare olamamaktaydı. Bunun üzerine ruhsal rehberi Babaji’yi çağırmaya karar verdi. “Bir Yogi’nin otobiyografisi” kitabında sözü edilen Yogananda. Babaji gerçekten gelerek, Ruth’un bedenini sıcak, sevgi dolu bir ışıkla kaplayıp, gözyaşlarını kuruttuğunda tam bir şok yaşamıştı. Ancak Babaji, ruhsal yeteneklerini geliştirmede Ruth’u cesaretlendirdi. Gerçekten de bir sene içinde, artık başkalarının ilişki sorunlarında yardımcı olabiliyor ve bazılarının yaşamlarında var olan derin kronik korkularından kurtulmalarına yardımcı olabiliyordu. Başkalarına sunduğu bu hizmet sayesinde kendisi için de yeni bir yaşam yolu açılmıştı.

Birkaç sene sonra da, Seraf ile karşılaşması ile tekrar kutsandı. Seraf, kendisi ile beraber çalışmasını ve binlerce sene önce bilinen kadim bir iyileştirme metodunun tekrar yayılmasında yardımcı olmasını rica etti. Serafın verdiği iyileştirme enerjisi ile yeni başlamış olan artrit’i iyileşmişti. Meleğin yardımı ile bu enerjiyi her an çoğalan topluluklara yaymaya başladı. Önceki yaşam diliminde üniversite profesörü olarak başarılı öğretim üyeliği sırasındaki öğretim şeklinde, arzuladığı tatmin, tutkuyu bulamamıştı, şimdi ise kendisini bu nükteli çalışmalarında ve her bir yeni öğrencide yeni içgörü ile kendi gelişmesini fark ederek başkalarına hizmetin gerçekten mutluluk verici olduğunu keşfetti.

Ruth, eşi ile beraber, kuzey Caroline eyaletindeki Blue Ridge Mountains kentinin sakin bir semtinde yaşamakta, kitap yazmaya oldukça elverişli bu yerde, organik sebze yetiştirmekle uğraşmakta. Buradan da, Seraphim Blueprint’in dünya çapındaki gelişmelerini idare etmekte.

Powered by Full Partner