Log In

signup-top.png

Select Your Language
signup-bot.png

signup-top.png

Newsletter Sign Up
Name
Email
signup-bot.png

Deneyim bildirimleri

Kitabınızı dört yıl önce aldığım halde arabamda takıldı kaldı. Geçen bu dört yılda hayatımı tamamen değiştirdim ve Reiki ile iç sesimi dinlemeyi öğrendim. Bu Haziran inanılmaz bir olay oldu. Şifa çemberi çalışmamı tamamladıktan sonra evden dışarı çıktım ve gece yıldızların altında arındığım sırada Serafim belirdi karşımda. Hiç şüphesiz bugüne kadar yaşadığım en olağanüstü deneyimdi. Enerji büyüleyici ve güçlüydü ve altın alevler halindeydi (aslında sadece 32C derece kadar oldukları için rahatlatıcı bir sıcaklık yayıyorlardı). Bana kitabı okumam ve eğitimlere katılmam,söylendi (o sırada böyle bir eğitimden habersizdim üstelik sizin kitabınızı aldığımı çoktan unutmuştum) ve bana en uygun eğitmeni bulmam için rehberlik alacağım da iletildi. En müthiş olan da o andan itibaren bu konudaki her türlü önyargılardan ve mantıklı düşünce süreçlerinden arındırıldığımı fark etmemdi. Sanki başka seçeneğim yokmuş gibi hissediyordum. Mutlaka yapmam gereken birşey gibiydi. Geçen dört yıl boyunca farklı enerji sistemleri öğreten pek çok kişiyle tanışmıştım, ama Reiki bana yeterli gelmişti. Hiçbiri beni yeterince çekmemişti ve şifacıların çoğu bana inandırıcı gelmemişti. Ertesi hafta sonu kitabınızı okudum (internetten şipariş vermek istediğim sırada kitabı zaten satın almış olduğumu fark ettim). Ardından Brenda’nın Las Vegas’da birinci basamak eğitimi olduğunu öğrendim. Hayatımda hiçbirşey bu kadar hızlı ve aksaksız gelişmemişti.

Birinci basamak şahane ötesiydi. Hissettiklerimi anlatacak kelimeler bulamıyorum. Zaten zamanınızı da almak istemem. Doğru yerlere gelmemiz için bize yol gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu İlahi Rehberliğe aracı olmayı hayat amacınız yaptığınız için size şükran duyuyorum.

Serafim enerjileri beni “yuvama” dönmüşüm gibi hissettiriyor. Serafim eğitmenliğinin zamanla ana işime dönüşeceğini biliyorum. Ancak yaşamakta olduğumuz dünyada insan zihnimiz endişe ile dolu. Melek bana bu konuda da yol gösterdi: “Yapmakta olduğun işine devam et göreceksin çok geçmeden değişim gerçekleşecektir. Tek yapmam gereken doğru yönde ilerlemek bunun için sezgilerini dinle ve rehberliği takip et.” Bunu duyduğumda planlar yapmayı ve telaş etmeyi bıraktım. İçim güven ve huzurla doldu.

-Anna Dabrowski, Las Vegas

“Seraphim Blueprint enerjisinin bu kadar çok farklı aşamaları olması beni çok mutlu etti. Harika olduklarını biliyordum, ama daha fazlasıyla karşılaştım…gerçekten pek çok açılıma neden oldular. Önceleri her gün etkinleştirmeler yapıyordum ancak işlerim yoğunlaştığı için son iki aydır arka planda çalıştırıyorum. Unuttuğum zamanlarda belirgin farklar olduğu için işe yaradıklarını biliyorum. Ama 6. basmaktaki son bölüm GERÇEKTEN müthişti. Doğa ile çok daha güçlü bir bağlantı kurduğumu hissediyorum. Bu bağlantıyı güçlendirmek insanı yumuşatıyor, iyileştiriyor. Ben zaten doğayı ve açık havada bulunmayı çok seviyorum ancak iş güç nedeniyle artık evde olduğumda bile zamanımın çoğu hep kapalı mekanlarda geçiyor. Son birkaç yıldır buradaki bir göle gidiyoruz, ama yine de yeterli değil. Neyse, son enerjiye uyumlandıktan sonra doğaya baktığımda bambaşka şeyler görmeye başladım…tarif etmekte zorlanıyorum. Sanki içimde gibi hissediyordum, sadece sevdiğim ve dışımda olan birşey değildi. Daha çok benim bir parçam gibiydi. Yürüyüşler yaptığımız sahilde çalılar vardı…ve ben genelde ne kadar bakımlı veya bakımsız oldukları, yani nasıl göründükleriyle ilgilenirdim. Ama bu defa sanki eski dostlarla karşılaşmış gibi hissettim ve onların harika enerjilerinin tadını çıkardım…nasıl göründüklerine aldırış bile etmedim!

Bu o kadar eğlenceli bir şey ki, bir çocuk gibi içim içime sığmıyor. Çevremdeki güzellikler her zamankinden daha canlı ve gerçek sanki. Doğada olduğum her an enerji dolduğumu hissediyorum…çok daha geniş bir kanaldan güçlü, hissedilir bollukta enerji akıyor. Hatta eğitimi takip eden son 10 gündür en büyük sorunum HİÇ BİRŞEY yapmadan doğada oturmak istemem. Açık havada, doğada olmak enerji ile yüklenmem için yetiyor gibi geliyor bana. İşlerimi yapmak için kendimi zorlamam gerekiyor çünkü tüm zamanımı doğadaki güzelliklerin arasında geçirmek istiyorum. Şu sıralar beni bu kadar iyi hissettiren şeyi daha sık yapabilmek için günlük akışımı düzenlemeye çalışıyorum.”

- Susan Prowell, New Hampshire

"Annemi iyileştirmek için zaman ayırdığınız için teşekkür etmek istiyorum. Annem 53 yaşında ve 30 yıldır depresyon ile mücadele ediyor. Ona şifa verdiğiniz gün sanırım hayatının geri kalan kısmının ilk günü oldu. Haftalarca evden çıkmak istemezken şimdi hergün dışarıda gezip eğleniyor. Hatta bir günü bile evde geçirmedi diyebilirim.

İki çocuğum (onun tek torunları) onunla olmaktan çok mutlu. Sahip olduğumu bile bilmediğim annemi bana geri kazandırdığınız için şize şükran duyuyorum. En önemlisi de çocuklarım büyükannelerini hep en iyi haliyle hatırlayacakları için teşekkür ediyorum.”

- Araceli Cornejo, California

Powered by Full Partner